Kontakt
tel.: + 48 33 847 34 54
fax: +48 33 847 37 67
mobile: +48 603 601 101
e-mail: DirectPL@synthosgroup.com

Synthos Direct

„Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem poniższego systemu. Formularz zamówienia zostanie wysłany do działu handlowego. Skontaktujemy się w celu potwierdzenia Państwa zamówienia. System Synthos Direct dostępny jest jedynie dla przedsiębiorców i nie prowadzi sprzedaży na rzecz konsumentów! W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z funkcjonowaniem systemu prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Dziękujemy”

Ogólne warunki sprzedaży

Zgłoszenie reklamacyjne

Kauczuk pozagatunkowy

Kauczuk pozagatunkowy sortowany -  jest mieszaniną różnych gatunków kauczuków (SBR, HSR, NBR), ciemnych, jasnych oraz twardych, najczęściej w postaci niewielkich kawałków.
Powstaje:
jako pozostałość po próbach laboratoryjnych i archiwalnych

  • z przekwalifikowania kauczuków poza specyfikacją

Kauczuk pozagatunkowy sortowany dostępny jest w skrzyniach drewnianych, o wadze netto ok. 0,3 – 0,5 t. Może zawierać także folię polietylenową, nie powinien zawierać innych ciał obcych, natomiast nie jest to zapewnione.

Kauczuk pozagatunkowy niesortowany -  jest mieszaniną różnych gatunków kauczuków (SBR, HSR, NBR), ciemnych, jasnych oraz twardych, w tym spieków kauczukowych oraz kauczuku zdegradowanego. Powstaje:

  • podczas czyszczenia  instalacji,
  • w czasie uruchomienia ciągów -  kauczuk mokry, przegrzany, spieczony, luźne cząstki spod suszarek

Kauczuk pozagatunkowy niesortowany jest ładowany do worków polietylenowych, a następnie do skrzyń drewnianych, o wadze netto ok. 0,3 – 0,5 t.
Kauczuk pozagatunkowy nie powinien zawierać innych materiałów takich jak na przykład: śmieci, elementy metalowe, gruz, papier, jakkolwiek nie jest to zapewnione.
 

nazwa opis uwagi j.m ilość cena netto dok. techniczna
Kauczuk sortowany Minimalna ilość sprzedaży: 600 kg
Maksymalna ilość sprzedaży : dostępna ilość na stanie magazynowym
t 3100,000 zł
Kauczuk niesortowany Minimalna ilość sprzedaży: 600 kg
Maksymalna ilość sprzedaży : dostępna ilość na stanie magazynowym
Towar dostępny t 2990,000 zł